Ahlat Belediyesi

AHLAT BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN A.MÜMTAZ ÇOBAN “PATATES VE KİREÇ” FABRİKALARINA AİT PROJELERİ ANLATMAK VE ÇİFTÇİLERLE BİR ARAYA GELEREK İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ.

  Projelerimizi çiftçilerimizle istişare ettik.
  Ahlat Belediye Başkanımız Sayın A.Mümtaz Çoban “Patates ve Kireç” fabrikalarına ait projeleri anlatmak ve çiftçilerle bir araya gelerek istişare toplantısı düzenledi.
  Projelerin tanıtım toplantısında kısa bir açıklama yapan Ahlat Belediye Başkanımız Sayın A.Mümtaz Çoban, Ahlattın çiftçilerini ve Ahlattaki işsizlik problemine bir nebze yardımcı olacağı düşünülen projelerin önemini hatırlatarak, patates ve kireç fabrikalarının ilçemizde kurulması ile hem işsizlik hem de ekonomik anlamda büyük bir canlılık olacağını belirtti. 
  Ahlat Belediye Başkanımız Sayın A.Mümtaz Çoban; Patates fabrikasına yılda 50bin ton patatesin alınacağı belirtilirken kireç fabrikasının ise 120 yıl boyunca da kullanılabilecek kireç kaynağı olduğunu belirtti. Olumlu geçen toplantı sonunda belediye başkanımıza tebrikler sunuldu. 
  Belediye başkanımız başta sayın kaymakam Bülent Tekbıyıkoğlu ve Kaymakamlık proje ekibine katkılarından dolayı teşekkürlerini belirtti.

   
   
  © Ahlat Belediyesi 2019
  E-Bülten Aboneliği
  web tasarım - biiclick